Úterý 20. března 2018
Vložil vlisni.cz on April 09, 2017

Datum: 

Sobota, 26. Srpen 2017 -
11:00 to 23:45

Místo akce: 

Mariánské údolí

Cena vstupenky: 

399 Kč + 1 zdarma

Kontakt: 

www.marianskeleto.cz

Poslední dva ročníky dopadly opravdu skvěle a tak se pořadatelé Mariánského léta rozhodli zařadit pro letošek ty kapely, které si diváci přejí úplně nejvíc. Samozřejmě s tou podmínkou, že se letos vydají na turné a budou hrát.

První oznámení účinkující jsou již venku - Aneta Langerová si svojí platinovou deskou získala další množství příznivců a potvrdila tak, že patří k naší úplné špičce a my jsme rádi, že si pro letošek v Brně a jeho okolí vybrala právě Mariánské léto.

Stejně tak je tomu v případě Monkey Business. V jejich případě však půjde o velikou show, na kterou vezou speciální efekty a mnozí diváci je uvidí tak, jak je ještě nezaznamenali. Celý koncert bude velký karneval a tanec se skvěle šlapající muzikou podepřenou výjimečným hlasem Matěje Rupperta, ale i dalších!

Ten maximální "vodvaz" však roztočí Děda Mládek Illegal Band! Kdo je zažil, tak ví, že to je parta vynikajících muzikantů, kteří písničkám Ivana Mládka dodali další rozměr. Jenže na Mariánském létě uslyšíte od "Dědy" přepracované světové skladby a ještě navíc hudební překvapení! 

Ale výčet kapel sotva začíná a tak se letos těšíme obzvlášť!

(zdroj: www.marianskeleto.cz)

 

Zdroj: 

www.marianskeleto.cz