Sobota 20. dubna 2024
Vložil vlisni.cz on September 30, 2014
Ilustrační foto (zdroj: SK Líšeň)

Hosté se dostali do gólové příležitosti hned v úvodu zápasu. Překonaného brankaře zaskočil na brankové čáře obránce Široký. Líšeň mohla skórovat ve 12. minutě. Přízemní střelu Přerovského ovšem vyrazil Javorský mimo tyče brány. Chybu v rozehrávce ​​host​ů​ mohl potrestat ve 25. minutě Hanuš, který trefil připraveného brankáře. Během prvního poločasu si obě mužstva vypracovala nejednu brankovou příležitost, kterou ovšem neproměnila​ v gól​. Do šaten se šlo za stavu 0:0.

V 50. minutě zahraňoval domácí již podruhé obránce Široký, který ve skluzu vykopl míč z brankové čáry. Fotbalové drama přinesla 58. minuta, kdy po ruce Suse v pokutovém území byla nařízena penalta. Líšeňský brankář Veselý vystihl střelu Šturmy a skvělým zákrokem vyrazil míč mimo bránu. Hosté se dostali do vedení v 80. minutě, kdy se po rohovém kopu prosadil Budín. Líšeň měla šanci vyrovnat v samotném konci utkání. Přihrávku Milotínského se nepodařilo Omelchenkovi zakončit. Z následné akce mohla těžit Kroměříž. Steinerovu střelu vyrazil Veselý před sebe a z následné dorážky se míč zastavil o tyč domácí brány.