Úterý 16. dubna 2024
Vložil vlisni.cz on September 08, 2014

V pátém kole MSFL se utkala v tabulce dvanáctá Líšeň s poslední Opavou B, a i když v Líšni probíhala hodová zábava, přišlo na utkání přes 250 diváků.

Hned od samotného začátku si domácí vypracovávali nejednu brankovou příležitost. Hostující obraně se podařilo v některých momentech i se štěstím odvracet góly. Dobře chytající opavský brankář Godula bránil nerozhodný stav do 35. minuty, kdy jej překonal po rohovém kopu hlavičkou Omelchenko.

V prvních minutách druhého poločasu si hosté vytvořili na hřišti mírnou převahu, kterou ovšem nedokázali zužitkovat a de facto neohrozili líšeňskou bránu. Během hry aktivitu na hřišti převzali domácí a znova ohrožovali opavskou svatyni. Stav skóre se změnil až v 77. minutě, kdy se prosadil Šumbera a zvýšil na 2:0.

Do konce utkání se již stav nezměnil. Líšeň si připsala druhé cenné vítězství v letošní soutěži a posunula se na 9. místo tabulky. Další domácím utkání, které se hraje tuto sobotu 13.9. od 16:00hod., přivítá v tabulce patnáctý Uničov.

Sestřih nejzajímavějších momentů naleznete v našem videu.