Pátek 19. dubna 2024
Vložil vlisni.cz on April 06, 2014
SK Líšeň (zdroj: vlisni.cz)

Po vítezství, které si SK Líšeň přivezla z Vrchoviny (0:3), přivítala tým z Velkého Meziříčí. Z důvodu dopravních komplikací na dálnici začalo utkání s 15. minutovým zpožděním.

Začátek zápasu domácí Líšni nevyšel. Tlak hostí využil hostující Pavel Simr a laciným gólem se Meziříčí ujalo vedení 0:1. Obrat nastal ve 24. minutě, kdy po rohovém kopu se míč dostal za velké vápno, kde se prudkou střelou trefil Jakub Milotínský. Líšeň nabrala dech a do poločasu se podařilo díky přehození hostujícího brankáře Davidem Přerovským zvýšit na 2:1.

Druhý poločas byl v režii domácích. Líšeň si vypracovala nejednu šanci. V 55. minutě krásnou točenou střelou zvyšoval na 3:1 Oleksiy Omelchenko. O tři minuty později si obhodil hostujícího brankaře David Přerovský, který upravil stav utkání na konečných 4:1.

Sestřih z utkání a rozhovor s Martinem Noskem v našem videu.