Pátek 29. března 2024
Vložil vlisni.cz on August 11, 2015
Ilustrační foto (foto: Martin Kocourek)

K prvnímu utkání nové fotbalové sezony MSFL vyrazili fotbalisté Líšně do Velkého Meziříčí. A premiéra to nebyla úspěšná. Domácí se ujali vedení už v šesté minutě utkání, když se po nedorozumění v líšeňské záloze dostal k míči Durajka, který střelou za velkým vápnem vymetl šibenici líšeňské brány.

Líšni se nedařilo zakončovat a nedokázala potrestat chyby v domácí obraně. V 79. minutě zvyšoval na 2:0 Demeter, který obešel Čampu a obloučkem překonal líšeňského Halousku. Líšeň mohla snížit v samotném konci utkání. Ve třetí minutě nastavení byl faulován v pokutovém území Leasure. Nařízenou penaltu ale Čtvrtníček neproměnil.

Záznam utkání můžete také shlédnout na stránkách TVCOM.CZ, která zprostředkovává vysílání ze sportovních utkání.