Čtvrtek 18. dubna 2024
Vložil admin on July 01, 2013

SK LíšeňKoncem školního roku se utkalo pět mužstev na fotbalovém turnaji ve Střelicích. Za náročného počasí, kdy slunce ubíralo sílu především trenérům a rodičům, se střetla mužstva Střelic, Ořechova, Líšně i ze Židenic - ČAFC a ČAFC-B.

Všechna mužstva ukázala nejen sportovního ducha, ale i odhodlání bojovat o každý bod. O třetí místo se utkaly Střelice, které podlehly Ořechovu 2:5.

Ve finále zápasila SK Líšeň s ČAFC. I když se soupeř Líšně rychle ujal vedení, které postupně zvýšil až na 4:0, naši malí fotbalisté neztratili hlavu a do konce hrací doby snížili na konečných 4:3. Tlak Líšně byl v posledních minutách zápasu tak velký, že kdyby se hrálo o dvě minuty déle, věřím, že vítězství by si odvezla Líšeň.

Naši mladí fotbalisté si ze Střelic dovezli krásné druhé místo a ocenění za nejlepšího střelce a brankaře turnaje.