Čtvrtek 25. dubna 2024
Vložil vlisni.cz on April 27, 2014
Diskutující Martin Nosko a Richard Dostálek s rozhodčím Smekalem (zdroj: Martin Kocourek / www.fotokocourek.cz)

Po prohře v Rosicích 1:0 čekalo Líšeň derby s Bystrcí. Před úvodním hvizdem předali funkcionáři SK Líšeň malý dar Richardu Dostálkovi k jeho čtyřicátým narozeninám.

Hosté se ujali vedení v 11. minutě, kdy se střelou z dálky prosadil Jakub Lidmila. Líšeň si vypracovala nejednu šanci, ale podařilo se ji vyrovnat až ve 40. minutě, kdy Martin Matoušek přehodil hostujícího Thielu a srovnal na 1:1.

Druhý poločas přinesl hned několik gólových situací. V 63. minutě utekl hostující Luboš Košulič, ale trefil pouze tyč domácí brány.  Hostující Petr Crhák zvyšoval v 66. minutě hlavou na 2:1.

Nejvíce emocí přinesl konec utkání. V 83. minutě nebyl potrestán hráč Bystrce Jakub Lidmila, který knokautoval pěstí Martina Drábka. Rozhodčí Smekal, který stál jen pár metrů od incidentu, dal žlutou kartu Martinu Drábkovi. Další sporná situace nastala před brankou hostů, když brankař trefil nohou do hlavy Marka Širokého. V 90. minutě Líšeň vstřelila gól, který nebyl uznán za „údajný“ aut. Sestřih z utkání a rozhovor s Markem Širokým, který stál  jen dva metry od sporného autu je v našem videu.