Čtvrtek 28. března 2024
Vložil admin on May 09, 2013

SK LíšeňVe středečním fotbalovém odpoledni přivítala domácí Líšeň tým Velkého Meziříčí. Přes 260 diváků vidělo především v prvním poločase aktivní fotbal domácího mužstva. Ve 12. minutě dostal červenou kartu hostující Milan Souček za faul na Milana Halašku a hosté dohrávali zápas v deseti. Z následného přímého kopu se ve 13. minutě prosadil Miroslav Král, který přesnou střelou nedal hostujícímu brankaři šanci. Líšeň si pojistila vedení ve 28. minutě, kdy podařenou akci zakončil Kryštof Večeřa. Do kabin se šlo za stavu 2:0 pro Líšeň.

Druhá polovina utkání přinesla další dva góly. V 68. minutě střelou z dálky zvýšil vedení Líšně na 3:0 Martin Drábek. Líšeň začala hrát více v pohodě (81. minuta – ve videu) a obě mužstva si vypracovala zajímavé gólové příležitosti. V 85. minutě zaváhala líšeňská obrana, která umožnila snížit hostujícímu Pavlu Simrovi  na konečných 3:1.

Sestřih nejzajímavějších situací naleznete ve videu pod článkem.