Čtvrtek 18. dubna 2024
Vložil vlisni.cz on September 14, 2014
Trenér SK Líšeň Josef Mazura - ilustrační foto (zdroj: FB - Pavel Kocourek)

Šesté kolo MSFL přineslo Uničovu první výhru sezóny, kterou si odvezl z Líšně.

Líšeň hrála jako vyměněná. I když se utkání neslo ve vyrovnaném duchu, nedokázali domácí ohrozit bránu Uničova.

Hostům se podařilo otevřít skóre v 17. minutě přihrávkou Krče na Stříže, který se dostal za domácí obranu a po obhození brankáře Doležala uklidil míč do prázdné branky. Velkou dávku štěstí si Líšeň vybrala ve 30. minutě utkání, kdy ani na dvakrát Uničov neprostřelil Doležala. Štěstí stálo při domácích i o dvě minuty později. Střela Jeřábka orazítkovala konstrukci líšeňské brány. Vzrušení na druhé straně přinesla 39. minuta. Moukanza se dostal do slibné akce, ale po zákroku uničovské obrany skončil na zemi.

Nejblíže k vyrovnání měl Přerovský v 59. minutě. Jeho střela skončila vedle brány. Třetí dávku štěstí si Líšeň vybrala v 61. minutě. K míči se dostal hostující Jeřábek a jeho nepovedenou střelu zachytil v pádu brankář Doležal. Na konečných 0:2 upravoval v 74. minutě střelou z dálky Krč.