Čtvrtek 25. dubna 2024
Vložil vlisni.cz on July 29, 2014
SK Líšeň - Znojmo (foto: Martin Kocourek)

Líšeň, kterou nově trénuje Josef Mazura, si v nové sezóně zahraje třetí nejvyšší fotbalovou soutěž a v rámci Poháru České pošty se doma utkalo s druholigovým Znojmem.

Líšeň začala aktivněji a hned v prvních minutách domácí Kaščák vyzkoušel hostujícího brankaře Dolečka, který střelu vytěsnil nad břevno. V prvním poločase si obě mužstva vypracovala nejednu zajímavou brankovou příležitost, kterou zužitkovali ve 34. minutě hosté, kteří se ujali vedení díky L. Žondrovi.

V druhém poločase mělo ze hry více Znojmo, které zásluhou L. Žondry v 60.minutě zvyšovalo na 2:0. Třetí gól Líšeň utržila o devět minut později. Stav 3:0 jako by hosty ukolébal a hra se postupně začala vyrovnávat. Líšni se do konce utkání podařilo pouze snížit gólem M. Avdičem, který hlavičkou v 73.minutě upravil na konečných 1:3.