Středa 25. května 2022
Vložil admin on April 04, 2011

odtahOdtahy vozidel při blokovém čištění zajišťuje společnost Brněnské komunikace a.s. dle zákona č. 13/1997 Sb., §19 odst. 6 na území 23 městských částí města Brna (neodtahuje se v městských částech Medlánky, Útěchov, Ořešín, Jehnice, Ivanovice, Kníničky).

V případě, kdy v rámci této činnosti dojde k odtahu vozidla, bude s ohledem na rozsudek Nejvyššího soudu postupováno takto:

provozovatel vozidla, kterému bylo vozidlo odtaženo, bude mít možnost dostavit se k vyzvednutí vozidla na odstavné parkoviště nejpozději 1 hodinu před skončením doby vymezené pro blokové čištění. Provozovatel v takovém případě zaplatí cenu jednoho odtahu;nedostaví-li se provozovatel pro vozidlo nebo jinak nekontaktuje odtahovou službu ve výše uvedené době (tj. nejpozději 1 hodinu před skončením doby vymezené pro blokové čištění), vozidlo bude následně vráceno na místo odtahu. Po provozovateli bude vymáháno zaplacení ceny odtahu na odtahové parkoviště a ceny za odtah vozidla na místo odtahu;

kontaktuje-li provozovatel vozidla odtahovou službu ve výše uvedené době (tj. nejpozději 1 hodinu před skončením doby vymezené pro blokové čištění) a požádá-li o vrácení vozidla na místo odtahu, bude mu vozidlo vráceno na místo odtahu v době nejdříve 1 hodinu před skončením doby vymezené pro blokové čištění. Po provozovateli bude vymáháno zaplacení ceny odtahu na odtahové parkoviště a ceny za odtah vozidla na místo odtahu.

celková cena za odtah na odstavné parkoviště a zpět na místo odtahu je stanovena na 3.720,- Kč.

 

Jozef Sedláček
II. místostarosta

Termíny blokovéhé čištění pro rok 2011 nalzenete zde

 

 

Kategorie: