Úterý 16. července 2024
Vložil vlisni.cz on September 07, 2016
Ilustrační foto (Zdroj: Pixabay.com)

V únoru uvítala Kotlanka seniory v nově otevřeném Klubu informatiky. Náš lektor,  pan Ing. Ladislav Škraňka, seniory seznámil s fungováním klubu a společně vykročili na cestu poznávání moderních technologií.

Senioři si do Klubu přinesli vlastní notebooky, tablety a chytré telefony. Dozvěděli se informace o fungování jednotlivých aplikací a zdokonalovali se v jejich používání. Připojili se na internet, na Kotlance je k dispozici bezdrátové připojení a učili se zásadám bezpečného vyhledání informací a on-line  komunikace.

Lektor i jeho mladí pomocníci individuálně zodpovídali dotazy seniorů. Také  společně se seniorem, a to přímo na jeho přístroji, ukazovali a vysvětlovali, jak se daná aplikace ovládá nebo jak řešit vzniklý problém.

Klub informatiky je pro seniory stále otevřen a přivítá své nové členy i v novém školním roce, vždy v úterý ve 14 hodin na Kotlance.
Vstupné 30 Kč.

Senioři, přineste si svůj vlastní notebook, tablet nebo chytrý telefon do klubu, i Vás s ním naučíme pracovat!

Více informací, kontaktujte nás na e-mail reva@kclisen.cz, na tel. 544 210 182 a 731 117 114 nebo přímo na recepci Kotlanky Kulturního centra Líšeň. 

Kategorie: 

Tags: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.