Sobota 20. dubna 2024
Vložil vlisni.cz on March 23, 2014
SK Líšeň (zdroj: vlisni.cz)

Na první domácí utkání jarní části soutěže do Líšně přijeli hosté z Pelhřimova. Líšeň se ujala vedení ve 4. minutě, kdy se prosadil Martin Sus. Hostům se podařilo vyrovnat ve 30. minutě  střelou Petra Lišky. Do šaten se šlo za stavu 1:1.

O poločasové přestávce byly předány ceny hlasujícím, kteří se zúčastnili hlasovací soutěže O NEJ GÓL PODZIMU 2013. Ceny do soutěže věnoval fotbalový klub SK Líšeň.

Druhý poločas přinesl nejednu nebezpečnou situaci na obou stranách. Radost domácím přinesla 71. minuta a akce Jakuba Milotínského, který zvyšoval na 2:1. Líšeň měla šanci zvýšit své vedení  o tři minuty později, když se za hostující obranu dostal osamoceně Omelchenko Oleksiy, kterému se nepodařilo překonat brankáře hostů.

Líšeň vyhrála první domácí zápas 2 : 1.

Po zápase předal pan Derfl (SK Líšeň) cenu vítězi ankety O NEJ GÓL  Jakubu Milotínskému, který nám poskytl krátký rozhovor. Více ve videu.