Neděle 27. září 2020
Obrázek uživatele Jasminka
Vložil Jasminka on January 19, 2020

Datum: 

Sobota, 25. Leden 2020 - 15:00 to 17:00

Místo akce: 

Rodinné centrum Jasmínka, Kotlanova 7

Cena vstupenky: 

150 Kč

Kontakt: 

RCJasminka@gmail.com

Věk: dospělí
Kapacita: 8 osob
Lektorka: Lucie Mannová Sobelová – ilustrátorka, máma dvou dětí, s plnou hlavou dívčích motivů, dětských příběhů a autorka kreativního projektu Z neznáma. Více na: https://zneznama.cz/. Absolvovala MZLU v Brně.

Přihlašování http://rcjasminka.cz/ukazka-kreativni-tvoreni-pro-dospele/  

 
 

Stává se vám, že občas na internetu zahlédnete krásnou tvorbu a chtěli byste to umět taky? Nebo že děti donesou ze školky obrázky, které jste jako děti také tvořili? A vy jste přitom v posledních letech drželi v ruce maximálně tužku, fix nebo pastelku. Chybí vám kreativní vyžití?

Přijďte si vyzkoušet techniky, ke kterým doma nemáte dostatek vybavení nebo nevíte, jak na to. Na každý měsíc pro vás máme přichystané různé techniky – akvarel, linoryt, perokresbu, pastel a jiné. Na kurzu se někteří možná vrátíte do školních lavic a jiní zase objevíte nové techniky, které jste ještě nikdy nezkusili.

Výtvory si odnesete domů. A kdo ví, třeba vás techniky chytnou natolik, že začnete tvořit ve velkém a zvelebovat si svůj byt nebo obdarovávat příbuzné a přátele :-). Kurz je určen i pro úplné začátečníky.

V lednu se budeme věnovat technice AKVAREL – zjistíte jaké štetce, papíry nebo barvy používat. Z kurzu budete odcházet s novými zkušenostmi a s jedním výtvorem. Ti šikovnější hned se dvěma akvarelovými kousky.