Úterý 16. července 2024

Informace o portálu vlisni.cz

Portál vlisni.cz je komunitní webový prostor lidí a spolků z Líšně, kteří zde mohou veřejně a svobodně vyjádřit svůj názor nebo informovat ostatní o svých veřejných aktivitách souvisejících s Líšní.

Portál slouží veřejnosti jako informační prostor od roku 2008 a není financován žádnou organizací, společností či úřadem. Všichni, kdo se na projektu podílejí, nejsou nikterak odměňováni a jedná se tedy o volnočasovou aktivitu občanů, kteří chtějí vytvořit multimediální prostor Líšně. 

Provozovatel webových stránek vlisni.cz nenese žádnou odpovědnost za materiál, který byl zaslán a uveřejněn na stránkách portálu ze stran autorů. Materiály jsou uveřejněny v nezměněné podobě (bez cenzury), a to včetně zaslaných a uveřejněných příloh ze stran autorů, kteří nesou odpovědnost dle autorského zákona. Dále provozovatel nenese odpovědnost za názory občanů, kteří je vyjadřují formou komentářů, neboť se jedná o svobodný projev jednotlivce. Administrátoři mohou zasáhnout a komentář, článek nebo jiný materiál smazat v případě, že porušuje formu vhodného společenského chování anebo je v rozporu se zákony ČR.

Webové stránky mají charakter zpravodajského a komunitního webu. Obsah webu je publikován formou Creative Commons: Uveďte původ - Neužívejte dílo komerčně-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní, není li uvedeno jinak. U fotografií je nutné zachovat autora či zdroj. Autoři článků, fotografií a ostatních multimediálních děl souhlasí s touto licencí, neuvedou-li jinak.

Od roku 2014 je celý webový prostor vlisni.cz automaticky archivován Národní knihovnou ČR pro svoji kulturní, vzdělávací nebo jinou informační hodnotou. Národní knihovna hodlá dlouhodobě uchovávat a zpřístupňovat tato data pro budoucí generace a je součástí bibliografie a katalogu NK ČR.

V případě zájmu o vydání Vašeho článku, vložení informací do Kalendáře akcí nás kontaktujte prostřednictvím emailové adresy vlisni@vlisni.cz. Články nejsou zpolatněny. Webové stránky neslouží k placené reklamě.

Internetová stránka ke svému fungování používá soubory cookies. Dále jsou ukládány nezbytné informace související s užíváním webových stránek (komentáře a informace kontaktního formuláře). Více se dočtete zde.

 

portál vlisni.cz
S. Karafiát