Čtvrtek 23. září 2021
Vložil vlisni.cz on July 09, 2021

Datum: 

Sobota, 14. Srpen 2021 - 18:00 to 22:00

Místo akce: 

Zahrada Orlovny, Holzova 7, zastávka autobusu č. 78, 55, 151 (Muzeum dopravy)

Cena vstupenky: 

120,-

Kontakt: 

www.kclisen.cz/lisensky-jam

AKTUÁLNÍ UPŘESNĚNÍ

Mrzí nás to, ale ze zdravotních důvodů se Sysyn Líšeňského jamu nemůže účastnit. Děkujeme legendě československého bubenického světa Pavlu Fajtovi, že se na koncertě ujme jeho role!
Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás již tuto sobotu!
Sysynovi přejeme brzké uzdravení a věříme, že to vyjde příště!

S radostí vás zveme na zahradu Orlovny prožít zajímavý večer. Jeho hlavními protagonisty budou hudebníci, performeři a improvizátoři 

Petr Váša (frontman skupiny Ty Syčáci)   http://www.petrvasa.cz/

Pavel Fajt (bubeník, producent a skladatel).  https://pavelfajt.com/

Jejich společné vystoupení, založené především na improvizaci, začne ve 20 hodin. Zahrada Orlovny však bude otevřena již od 18 hodin, kdy začne hudební dílna pro děti, kterou povedou milovníci lidových hudebních nástrojů Tomáš Uřídil a Michal Kročil. Mají vaše děti doma flétničku, bubínek, xylofon, ukulele či jiný jednoduchý nástroj? Ať si ho vezmou s sebou! Nemají? Nevadí, mohou si půjčit od nás, k dispozici budou bubny a další rytmické nástroje, tibetské mísy, dešťové hole a řada dalších. 

Vyvrcholením celého večera bude cca od 21 hodin společný (líšeňský) jam, do něhož se (společně s Petrem Vášou a Pavlem Fajtem) mohou zapojit skutečně všichni, kteří budou chtít. Použijte svůj hlas, dlaně, vlastní či vypůjčený nástroj. Nebo jen poslouchejte, je to na vás!

Vstupné 120 Kč, děti do 15 let zdarma.

Občerstvení zajištěno. Změna programu vyhrazena.

A nezapomeňte: hudební nástroje s sebou!

Zdroj: 

KC Líšeň