Neděle 27. září 2020
Obrázek uživatele Jasminka
Vložil Jasminka on January 19, 2020

Datum: 

Sobota, 01. Únor 2020 - 14:30 to 17:30

Místo akce: 

Rodinné centrum Jasmínka, Kotlanova 7

Cena vstupenky: 

400/osoba, 700/pár

Kontakt: 

RCJasminka@gmail.com

Věk: dospělí (bez dětí)

Kapacita: 20

Lektorka:MUDr. Lenka Danielová - máma dvou dětí, lékařka neuroložka, 

 

pomáhající rodičům s nespavostí jejich dětí respektujícím přístupem. Své znalosti použila i při spolupráci s centrem pro eegbiofeedback. Dále využívá pomoci Bachových květových esencí, tkáňových solí a základů psychosomatiky a výživy.

Přihlašování: www.rcjasminka.cz 

 

Spánek je důležitou součástí lidského života. Má vliv na psychiku, emoce a dokonce fyzické zdraví. Děti k usínání potřebují naši pomoc, láskyplné uspávání je pro ně velmi prospěšné. Naopak nucení do spánku a zasahování do režimu je může negativně ovlivnit.

Během přednášky se dozvíte základní fakta o dětském spánkovém cyklu. Probereme si mýty a předsudky ohledně společného spaní, používání Estivillovy metody, dudlíků, zavinování, separace dětí po porodu a také mýty ohledně kojení a spánku. Podíváme se na spánek z pohledu kontaktního a intuitivního rodičovství. 

Dostanete základní přehled o příčinách spánkových poruch a jejich možné řešení. Zmíníme i vliv stravy na spánek.

Po absolvování semináře dostanete nový pohled na spánek vašich děti a pochopení pro jejich potíže. Povznesete se nad těžkosti s uspáváním. Z přednášky si odnesete nejen poznámky, ale i lektorčin vlastní mix bachových esencí na zlepšení (nejen) dětského spánku.

 

Kurz je vhodný pro rodiče malých i větších dětí, nastávající maminky i prarodiče, kteří mají otevřené oči a chtějí se dozvědět nové poznatky.

„ Vždy jsem se zajímala o spánek a po narození miminka dostala zcela jiný náhled. Najednou se nejednalo o křivky a grafy, ale malého človíčka, kterého něco trápí.“