Pátek 24. května 2019
Vložil vlisni.cz on February 26, 2019

Datum: 

Neděle, 10. Březen 2019 - 16:00 to 18:00

Místo akce: 

DĚLŇÁK Líšeň, Klajdovská 28

Cena vstupenky: 

50/70Kč

Uvidíte prostě nevídané – názorné a atraktivní pokusy pochopitelně podané i docela malým divákům! Dozvíte se, proč horkovzdušné balóny létají a proč železné lodě plavou, jakou sílu má vzduch, který nás obklopuje nebo kdy nejde papír zapálit sebevětším plamenem. ÚDiF bude vyrábět malé i větší rakety, nafukovat balónky pomocí limonády, sfoukávat svíčky oxidem uhličitým nebo vyrábět fyzikální koktejl.

Pořad je vhodný pro děti ve věku od mateřských škol po 5. třídy ZŠ.

ÚDiF neboli Úžasné Divadlo Fyziky je skupina lidí, kteří se rozhodli bavit diváky fyzikou. Předává radost z poznání a snaží se probudit v lidech nadšení z pozorování světa kolem sebe. Fyzikální show dělá profesionálně, za šest let svoje vystoupení dostal na evropskou úroveň. ÚDiF nechce ukazovat pouze prázdné efekty. Každé vystoupení má ústřední téma, příběh a myšlenku. Záleží na tom, aby diváci mohli pochopit podstatu a příčiny překvapivých jevů, které právě viděli. Publikum je často aktivní součástí vystoupení a podílí se i na vysvětlení toho „jak se kouzla dělají“.

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

  • Předprodej vstupenek bude probíhat od 25. února a bude končit 8. března v 16.00 hod.!
  • Pokud fandíte digitálním technologiím, můžete si vstupenky koupit on-line prostřednictvím portálu SMSTICKET
  • Jestliže chcete klasickou „papírovou“ vstupenku, můžete ji koupit přímo v Líšni, kousek od radnice v Copycentru Líšeň (Jírova 10). Zájemci o lístky, kteří se pohybují v centru Brna, mají další možnosti: TIC Brno (Panenská 1), Prodejna Indies (Poštovská 2) nebo Dům pánů z Lipé (nám. Svobody 17). Více informací najdete v odkazuPŘEDPRODEJ VSTUPENEK.
  • Zbylé vstupenky se budou prodávat na místě před začátkem představení – pokladna je otevřena vždy 45 minut před začátkem.
  • Sál se otevírá vždy půl hodiny před akcí.
  • Rádi bychom upozornili, že místa v sále nejsou číslovaná.