Úterý 25. června 2024
Vložil vlisni.cz on June 11, 2020

Zachovejme venkovský charakter staré Líšně, náměstí Karla IV.! Až přes 23 m vysoké domy sem nepatří.

 

Stejně jako další zahušťování sídliště.  

 

Prosaďme, že  Vaše přání o podobě Líšně třeba v území Novolíšeňská – Kubelíkova  je nutné respektovat!

Líšeňský spolek pro pohodu bydlení Vás žádá o podporu, o zmocnění jako zástupce veřejnosti, a to formou podpisu zmocnění a věcně shodných připomínek. Ty nám dovolí podat námitku k návrhu územního plánu, která musí být městem Brnem vypořádána s možností odvolání nebo podáním žaloby. Pouhá připomínka  bez zmocnění veřejnosti nic nevyřeší a neprosadí.

Od roku 2016 hájíme Vaši pohodu bydlení. 1300 z Vás nás podpořilo v petici Líšeň podle občanů. My stále i ve stavebním řízení v území Novolíšeňská – Kubelíkova hájíme Vaše přání, nízkopodlažní výstavbu, kapacitní infrastrukturu a zeleň, takže nějaké zkušenosti máme. Nyní opět potřebujeme Vaši podporu, abychom mohli Vaše přání o podobě Líšně hájit i v rámci tvorby nového územního plánu města Brna.

Prosím kontaktujte nás na na lisen-pohodabydleni@gmail.com nebo tel.č. 603 57 43 20, stavíme se na Vámi.

Text zmocnění a věcně shodné připomínky je ke stažení zde .

Silva Dražanová

 

 

Kategorie: 

Komentáře

koukám , že spolek , přijede, vysvětlí, zařídí, zastupsou 2 a 3 poschoďové domy,

B/r je bydlení rezidenční a a C/k plocha přestavbová , smíšená ,obytná ,

mimochodem ta plocha ,patří městu Brnu, vlastně tam na městečku zůstali jen plochy co patří Brnu a za 40 let s tím město nedokázalo nic udělat, ale zajímavé bude, zda spolek prosadí , snížení výšky zástavby pro výstavbu město Brno !!

koukám , že spolek , přijede, vysvětlí, zařídí , zastoupí a zabojuje, ukonější, něco jako matka Tereza,

jen podpis a ne vlastní krví,

že by šlo o peníze pro neziskovku ?

na městečku se do výšky vypíná jen kostel, a ten nenecháme snižovat raději ne, nebudeme,no ale pokud by jsme ho nějak v souladu s novým náboženstvím Black lives matter a podporou práva šaria a musulmansví od Brusele,zrušili a postavili mešitu s minaretem , tak jen V/v3 což je max.16 m v souladu s ÚP

jinak 23 m jeV 4, B 4 nebo C 4, to je 7 poschodí,

připravovaný územní plán městem Brnem dává pro městečko plochu C/v/3 a B/r/2 což je 16 m a deset metrů, 3 patra a dvě patra ,ptáte se proč 3 patra , když všude vLíšni jsou stavěny maximálně 2 patrové domy, páč pozemek je města Brna a proč ne malá domů, když už máme plno raboty na plánu, ni ?

vlastně tam na městečku nezastavěné zůstaly jen plochy co patří Brnu a za 40 let s tím staří i noví comrades na obou radnicích nedokázali nic udělat, ale zajímavé bude, zda neziskový spolek prosadí , snížení výšky zástavby na 2 patra pro výstavbu města Brna, padni komu padni, nu což !!

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.