Pátek 14. června 2024
Vložil admin on December 07, 2011

Líšeňské vánoceKulturní centrum Líšeň připravilo již 9. ročník tradičních „LÍŠEŇSKÝCH VÁNOC“, které se uskuteční na Dělňáku v Líšni, Klajdovská 28, v sobotu 10. 12. 2011 od 10.00 do 18.00 hodin. Bohatý vánoční celodenní program zahájí představitelé obce. Všichni se mohou  těšit na vystoupení našich nejmenších dětí, kterým byl věnován dopolední blok od 10.00 hodin. Vystoupí zde děti z mateřských škol – MŠ Synkova s programem „Vánoční pohádka“, MŠ Sluníčko obohatí program „Poslechněte, co se stalo“ a MŠ Poláčkova - Motýlci se představí s pásmem „Vánoční zvoneček“. Pásmo „Zima je tu, děti“ představí návštěvníkům Líšeňských Vánoc MŠ Bratří Pelíšků. V programu vystoupí také taneční skupina Střevíčky z TJ Sokol Brno – Líšeň s tanečním vstupem  „Jungle song“, Míček Eda z KCL Kotlanka předvede společné cvičení rodičů s dětmi  a TS Hanaka – Líšeň představí pásmo „Bílý vánoční slon“.

Dopolední blok uzavře Hudební škola Yamaha v programu „Hrátky s Yamahou“ a taneční vystoupení předvedou na závěr i mladší děti z pohybového kurzu Zumbatomic KCL Kotlanka.
Odpolední blok začne ve 14.00 hodin pohádkou, kterou si tentokrát pro děti připravilo DIVADLO KORÁB. Na pohádku naváží v 15.00 hod. svým vystoupením mažoretky    a gymnastky z SK PROVO Brno. Dále se v odpoledním programu představí žáci z líšeňských základních škol. ZŠ Novolíšeňská obohatí program pásmem s názvem „Příchod zimy“, „Pohyblivé lentilky“, „Indický tanec“  a „Šoumeni“. ZŠ Masarova si na letošní ročník Líšeňských vánoc připravila „Vánoční zastavení“. Také v odpoledním bloku vystoupí Hudební škola Yamaha, tentokrát s pásmem „Vánoce s Yamahou“ a vokální skupina THE FREES pod vedením Dagmar Dobšíkové. Dále vystoupí děti z hudebních kurzů KCL Kotlanka. Odpolední blok zakončí  ZŠ Holzova s pásmem „Ten vánoční čas“. Celým programem bude provázet Divadlo Koráb.
Na všechny děti čeká malé i milé překvapení, které připravilo KCL pro tento 9. ročník Líšeňských Vánoc.
 
V Dělnickém domě nebudou chybět ani vánoční prodejní stánky z dílen mateřských škol, základních škol a neziskových organizací, dárkové předměty, občerstvení, klobásy, svařené víno, medovina aj. Vstup na akci je zdarma. Všichni jste na tento  již  9. ročník tradičních Líšeňských vánoc srdečně zváni!

Líšeňské vánoce 2011 program

Kategorie: