Úterý 16. července 2024
Vložil vlisni.cz on February 01, 2019
Ilustrační foto:Poliklinika Horníkova(vizualizace)

Vážení občané,
v druhé polovině února začne revitalizace druhé části sociálních zařízení na poliklinice. Doufám, že veškeré problémy a nejasnosti, které neúměrně prodloužily první část jsou vyřešeny a nyní již práce půjdou podle harmonogramu a bez zdržení, které znepříjemnilo život všem návštěvníkům objektu.
Dalším úkolem, na kterém intenzivně pracujeme je vytvoření ideových záměrů a možností využití Kotlanky, objektu, který je také znám jako obchodní středisko Jasmín. Služby, které by Kotlanka mohla v této lokalitě poskytovat občanům, budou představeny na veřejných debatách v květnu. Ještě letos bude zpracovaný projekt revitalizace . Prozatím chceme na její oživení pořádat krátkodobé akce a výstavy. V rozpočtu se také vyčlenily peníze na osvětlení a základní opravu pasáže.
Další velkou již probíhající akcí je rekonstrukce školy Horníkova, která pokračuje rychlým tempem při nepřerušeném provozu . Na další „ školní“ akci - rekonstrukci podlah a osvětlení školy Holzova je vypsáno výběrové řízení na dodavatele. Práce by stejně jako oprava střechy na Mš Trnkova měly proběhnout o prázdninách.
Únor je také měsícem společenské zábavy, každý víkend probíhá v naší Líšni alespoň jeden ples, ať již na Dělňáku nebo v tělocvičnách škol. Přeji Vám všem účastníkům plesů výbornou zábavu a dobrou fyzickou kondici při tanci.

Iva Kremitovská
I.místostarostka

Kategorie: 

Tags: 

Komentáře

Mohl by se někdo v souvislosti s rekonstrukcí polikliniky projít s metrem (cejchovaným) a zamyslet se nad šířkou dveří jak vstupních, tak těch uvnitř na chodbách. Některé nemají ani průchozí šířku 80cm !!! Takže s invalidním vozíkem nebo širším kočárkem (např. pro dvojčata) neprojedete "ze dvora" ani k dětské lékařce, případně za cenu otvírání asi 4 bočních křídel od výtahu z patra - nezkoušel jsem jestli to vůbec jde otevřit. Na to, že se jedná o zdravotnické zařízení je to katastrofa.

No to je dobrý poznatek, bylo by to trochu divné když by se člověk na vozíku potřeboval na polikliniku a dveře by byli užší než vozík, a jak píšete takové https://www.jasminecz.cz/kategorie/kocarky-pro-dvojcata/ kočárky pro dvojčata jsou taky dost široké. Ale myslím že přednostně jsi jsou ty invalidní vozíky a bezbariérový přístup. To je podle mě základ.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.