Středa 19. ledna 2022
Vložil admin on June 12, 2013

KC Líšeň Dětský den 2013Již tradičně patřila první červnová neděle v Líšni dětem a jejich rodičům. Pod záštitou starosty MČ Brno – Líšeň pana Mgr. Břetislava Štefana uspořádalo KCL na Dělňáku Dětský den, kterému po několika propršených dnech nakonec přálo i počasí. Stanoviště, kde děti musely prokázat své znalosti nebo šikovnost, si připravily líšeňské spolky a organizace jako Divadlo Líšeň, HCM Warrior Brno, SK Líšeň, Nízkoprahový klub Likusák, Lamacentrum Hády, hudební škola YAMAHA, dále i KCL, SAKO, ALLIANZ pojišťovna, Babyatelier a připojilo se také Knihkupectví Barvič a Novotný. Jak již sám výčet napovídá, dětem se nabízela pestrá škála aktivit.

V programu se během celého dne představily líšeňské taneční a pěvecké soubory. Vystoupil národopisný soubor Líšňáček, taneční skupina Střevíčky a mažoretky SK PROVO Brno. Street dance předvedly děti z kurzu Kotlanky a z Vinohrad k nám zavítaly roztleskávačky a mažoretky ze ZŠ Mutěnická. Žáci Hudební školy YAMAHA návštěvníkům zazpívali a zahráli na flétny a své umění předvedli i žáci populárního zpěvu Dagmar Dobšíkové.

Všechny návštěvníky velice zaujal svou bublinovou show klaun Bublín, který své kousky předváděl dětem v malé bublinové škole. Moderátor Vojtěch Polanský z agentury Manager Team provázel celým programem a zahrál si i v humorně laděné pohádce „O Karkulce“ Divadla Kamarádi. Zásluhu na tom, že účast a spokojenost malých i velkých návštěvníků na Dětském dni byla hojná, mají i naši partneři, kterým tímto velice děkujeme.

 

Miloslav Koubek, produkční KCL

 

Fotky z akce na Facebooku 

 

 

Kategorie: