Neděle 05. července 2020
Vložil admin on March 14, 2010

NahlovskýV sobotu dne 27.2.2010 zavítal do Líšně známý severočeský patriot, bavič a kronikář Josef Alois Náhlovský. Ohlášením svého příjezdu nalákal občany do zcela vyprodaného sálu v Kulturním centru v Dělňáku. Pan Náhlovský poskytl našemu portálu exkluzivní rozhovor pár minut před představením - tento rozhovor je k vidění v naší sekci videoreportáže. Autor Krušnohorské kroniky publikum srdečně bavil 80 minut svým humorným vyprávěním o fiktivním národu starých Krušnohorců a jejich vztahu k ženám, politice, válčení.

Bavič také vtipně odpovídal na dotazy všech přítomných diváků, které zajímalo např: Zda večer po představení stráví u Libušky? (místní ví, na rozdíl od pana Náhlovského, že zde nejde o ,,věřejnou pracovnici“, ale známou restauraci). Na otázku : „Umíte vařit“? komik ihned reagoval: ,,Výborně vařím“ a následovně Pan Náhlovský doporučil divákům své recepty z Krušnohorské kroniky, určené např. pro nevítanou návštěvu s důmyslným názvem Pomsta za Sudety. Na závěr svého vystoupení komik pobavil publikum jednou ze svých autorských pohádek pro děti ,,O blbé královně“.

Velice děkujeme paní Mgr. Haně Baldelli, ředitelce Kulturního centra Líšeň, za organizaci a uskutečnění osobního setkání s Josefem Aloisem Náhlovským. A panu Náhlovskému za souhlas k použití části jeho vystoupení do naší reportáže.

 

 

Kategorie: 

Komentáře

:-)

.. moc pekne, jen tak dale! :-)

Krásná moderátorka a jako vždy vtipný pan Náhlovský. Bezchybná kombinace. Gratuluji a přeji více takových akcí!

Velice příjemný rozhovor, moderátorka působila přirozeně a elegantně. Líbí se mi použití videa na stránkách, přiblížuje to atmosféru projektu:)

Bravo, jen tak dále! Těším se na další zajímavou známou osobnost. I.

Bravo, jen tak dále! Těším se na další zajímavou známou osobnost. I.

Tak jsem si zase jednou zpříjemnila ráno, když jsem zabloudila na rozhovor s panem Náhlovským. Tento příjemný komik mě opět pozitivně naladil svými vtipnými reakcemi na otázky krásné moderátorky a diváků. Jen je škoda, že ukázka nebyla delší. Těším na další příjemné "pokecy".

velmi zabavne vystoupeni popularniho komika se sympatickou a pohlednou komentatorkou.

Výborný, vtipný rozhovor s pěknou moderátorkou. Jen by měla občas mrknout na kameru. Určitě by svými krásnými očky okouzlila nejednonoho diváka... Těším se na další zpravodajství :-)