Pátek 14. června 2024
Vložil admin on November 19, 2013
Logo KC Líšeň

Do výběrového řízení na ředitele/ředitelku Kulturního centra Líšeň se přihlásilo a splnilo zadávací podmínky 31 uchazečů, ze kterých výběrová komise vybrala užší výběr. Ti, kteří postoupili do druhého kola, se zúčastnili chůze výběrové komise, která po ústním pohovoru vybrala 4 kandidáty. Tito kandidáti představili na zasedání Zastupitelstva MČ krátkou prezentaci svého projektu. Záznam z přímého přenosu 27. zasedání ZMČ s jejich prezentacemi naleznete zde.  

Podle slov starosty Líšně Břetislava Štefana výběrová komise doporučila Radě MČ dva kandidáty. Na prvním místě paní Margaritu Rumenovou a na druhém místě pana Michala Kročila.

Kdo povede KC Líšeň rozhodne definitivně Rada MČ na svém neveřejném zasedání, které se koná 27.11. 2013.

 

Kategorie: 

Tags: 

Komentáře

Shlédl jsem prezentaci kandidátů na ředitele/ředitelku KCL a musím říct, že na mě zdaleka nejpřesvědčivěji a nejsympatičtěji zapůsobil pan Kročil. Cením si jeho erudovanosti a zkušenosti a zejména určité pokory, se kterou vystupoval. Bylo vidět, že je to člověk schopný komunikovat se svými spolupracovníky, s občany Líšně i s místními politiky, to mně připadá velmi důležité. Nejhorší, co by se mohlo stát, by bylo jmenovat někoho arogantního, kdo nebude ochoten naslouchat názorům druhých.

zpráva z webu radnice: "Na 75. schůzi Rady městské části Brno-Líšeň byla radou jmenována na místo ředitelky příspěvkové organizace Kulturní centrum Líšeň paní Mgr. Margarita Rumenova Račeva, PhDr. s účinností
od 10. února 2014"