Pondělí 08. srpna 2022
Vložil admin on May 22, 2013

RC PastelkaV rámci rodinného centra Pastelka proběhne v období od září 2013 do února 2014  vzdělávací program projektu „Podnikání a rodina – zvládnu to!“ (č. CZ.1.04/3.4.04/76.00214), jehož součástí je i akreditovaný rekvalifikační kurz Lektor práce s rodinou a rozsáhlý blok o Montessori pedagogice.

Jste rodič na rodičovské dovolené? Chcete se vrátit zpět do práce a máte obavy? Chcete se pustit do podnikání v oblasti práce s rodinou a chybí vám odvaha a potřebné znalosti? Uplatnil/a byste se rád/a v blízkém mateřském či rodinném centru, školce či miniškolce? Zajímá vás problematika rovných příležitostí a péče o malé děti?

Pak právě vám je program určen!

„Podnikání a rodina – zvládnu to!“ pomáhá díky sérii vzdělávacích a podpůrných aktivit zlepšit postavení (nejen) rodičů na trhu práce a umožňuje získat nové znalosti a kompetence. Vzdělávací cyklus obsahuje 24 výukových dnů a je zakončen písemnou a ústní zkouškou. Úspěšní absolventi získají Osvědčení o rekvalifikaci s celostátní platností. 

Kromě rekvalifikačního kurzu Lektor práce s rodinou a ochutnávky Montessori pedagogiky nahlédnete také do problematiky rovných příležitostí, zkusíte si zjistit svou vlastní osobní vizi a získáte základní znalosti, potřebné pro podnikání.

Vzdělávací program zajišťují zkušení lektoři a lektorky z oborů pedagogiky, speciální pedagogiky, psychologie, fyziologie, divadelních věd, Montessori pedagogiky a dalších.

Účast v projektu je zdarma; zajištěno je také hlídání dětí, drobné občerstvení a částečně je hrazena i doprava na místo konání kurzu.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií (Operační program Lidské zdroje a zaměstnanost) a státním rozpočtem ČR. Příjemcem  a realizátorem je Pro rodinu – rodinné a vzdělávací centrum, mateřská škola a základní škola, o.p.s., www.rcandilek.cz. Vzdělávací program pro Jihomoravský kraj zajišťuje Rodinné centrum Pastelka, www.pastelka.net, Náměstí Karla IV. 4, Brno – Líšeň. Pro více informací pište na andrea.grigerova@pastelka.net nebo volejte na 776 106 282. Uzávěrka přihlášek do projektu je 20.6.2013.

 

RC Pastelka

 

Kategorie: