Středa 08. prosince 2021
Vložil admin on August 24, 2011

otatníkJaký je Váš názor na smysl a způsob fungování komisí rady? Tuto otázku jsem položila formou e-mailové korespondence zastupitelům.
S jejich odpověďmi se však mé otázky ještě více rozmnožily. Také jsem zjistila, že otázky po smyslu komisí si kladou i někteří zastupitelé. Z toho usuzuji, že se jedná o záležitost, kterou by bylo dobré rozkrýt z více stran a do debaty zapojit i další ty, jichž se to týká – a to jsou především členové komisí a samozřejmě také veřejnost. Podotýkám, že debata je přenesena z původně uzavřené korespondence mezi mnou a zastupiteli (samozřejmě s jejich souhlasem), takže některé názory jsou formulovány neformálně a otevřeně.

Zajímavé bylo pro mne také zjištění, že není tak úplně jednoduché navázat se zastupiteli kontakt. Svůj dotaz jsem odeslala na 30 adres, odpovědí mi zatím přišlo šest (od 12. do 23. srpna), z toho dvě odpovědi pouze na mou osobní a ne společnou adresu. Přestože způsob, jakým jsem zastupitele oslovila, umožňoval vzájemnou rozpravu a vzájemné reakce, k ničemu takovému prozatím mezi zastupiteli nedošlo a na příspěvky jsem reagovala pouze já. Neztrácím ale naději a těším se, že přenesením rozpravy na téma „komise“ na Portál vlisni.cz se rozvine zajímavý rozhovor mezi zastupiteli, členy komisí a veřejností.

Mgr. Pavla Dombrovská

Vzhledem k rozsahu diskusních příspěvků, je emailová korespondence přenesena do fóra stránek. Zde je možné se k jednotlivým příspěvkům vyjádřit. Text do fóra byl překopírován z podkladů, které zaslala  p. Pavla Dombrovská.

Vstup na fórum je zde

Kategorie: