Sobota 20. dubna 2024
Vložil vlisni.cz on August 31, 2016
(zdroj: pixabay.com)

Vážení senioři,

léto plné radostí se s námi sice pomalu loučí, ale i angličtina může býti zábavou. Také na nás číhá za každým rohem, a proto jsme pro vás na letošní školní rok připravili kurz šitý na míru!
Lektorka, paní Jana Sobotková, přizpůsobuje výuku potřebám svých studentů a vzhledem k malému počtu účastníků kurzu se muže věnovat i jejich individuálním potřebám.
Učení a duševní aktivita je elixírem mládí, přijměte prosím ve dnech 12. a 13. září 2016 pozvání na Kotlanku k zápisu do Angličtiny pro seniory a 14. 9. 2016 od 10.30 hodin začínáme!
Lekce se budou konat celé pololetí, pravidelně každou středu na Kotlance od 10.30 do 12.00 hodin v Klubově po seniory.
Cena lekcí činí 300,- Kč za pololetí. Současně je nutné si koupit učebnici v hodnotě 700,- Kč, která Vám zůstane trvale k dispozici.
Nezapomeňte prosím, že Klubovna pro seniory na Kotlance je pro Vás stále zdarma k dispozici. Rádi nabídneme zázemí pro realizaci Vašich zájmů, k přátelskému posezení nebo propůjčíme k  výstavě Vašich děl.

Více informací na e-mailu reva@kclisen.cz, na tel. 544 210 182 a 731 117 114 nebo přímo na recepci Kotlanky Kulturního centra Líšeň.

Děkuji a těším se na viděnou na Kotlance!

 

Kulturní centrum Líšeň, Dražanová Silvie 

Kategorie: 

Tags: 

Komentáře

Dobrý den.ráda bych se zůčastnila kurzu angličtiny pro seniory,ale budu v Brně až 21.9 nevadilo by to?můj meil jana.kirchnerova56@seznam.cz.Děkuji

Dobrý den, paní Kirchnerová, odpověď jsem Vám zaslala na Váš e-mail. S pozdravem. Silvie Dražanová, Kulturní centrum Líšeň, p.o.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.