Pátek 24. května 2024
Vložil admin on January 16, 2014
Předvánoční slavnostní rozsvěcení adventního věnce (Zdroj: Dětský lesní kLub Mariánka)

AKTUALIZOVÁNO: 30.1.2014

Pět P (Předsevzetí): Pravidelný Pohyb v Přírodě, a Pravou Pohodu
Vám přeje Dětský lesní klub Mariánka.

A srdečně Vás zveme na setkání s rodiči, a zápis Vašich dětí kdykoli od konce února až do úterý 29. dubna

Mariánka přeje všem lesním příznivcům i skřítkům do nového roku,
hodně zdravého lesního vzduchu,
sněhových vloček i hřejivých slunečních paprsků,
pohodových dní (a občas sladkých pamlsků :)

V roce 2013 jsme toho stihli opravdu hodně dobrých změn. Máme krásnou novou zahradu a chatku, zateplenou verandu, postavené týpí, nový design plakátů, vylepšený web, nový dopolední kroužek Zvoneček, nové zaměstnance a děti, a za námi (i před sebou) spoustu společných dní naplněných zážitky a zkušenostmi, znalostmi i zábavou.

Rokjsme ukončili společně s dětmi i rodiči v kouzelné slavnostní atmosféře při rozsvěcování našeho adventního věnce, ze kterého si každý odnesl světélko ve vlastnoručně ozdobeném svícínku.

Do roku 2014 jsme vstoupili sice ještě bez sněhové nadílky, ale zato s nadílkou nových plánů a nápadů. Děti teď chodí pravidelně za koňmi do líšeňské stáje, učí se natáčet videa v animačních dílnách, čeká je kroužek keramiky, a také dobrodružná hra geocaching.

Dali jste si jako jedno z Pěti novoročních P (Předsevzetí), že dopřejete sobě i svým dětem Pravidelný Pohyb v Přírodě, a Pravou Pohodu
Pokud ano, jste srdečně zváni k nám na zahradu, kterou najdete na konci ulice Samoty v Brně-Líšni (pár minut pěšky od zastávky autobusu č. 58 Kubelíkova).
Přijďte se podívat také na setkání s rodiči, které se bude konatu našich sousedů, v rodinném centru Pastelka.(na Nám. Karla IV. 4) ve čtvrtek 27. února od 17 hod.

Své děti můžete kdykoli přihlásit na zkušební den, nebo na docházku třeba jen na několik dní v týdnu. Jaro je sice ještě daleko, ale když se jim u nás na samotě u lesa zalíbí, na zápis na další školní rok 2014/2015 můžete přijít kdykoli od konce února, až do v úterý 29. dubna. (A v sobotu předtím, 26. dubna, pořádáme den otevřených dveří)

Pro bližší informace o naší školce se můžete podívat na www.lesnimarianka.cz a Facebook Dětský lesní klub Mariánka, zavolat na 777 145 343, nebo napsat na info@lesnimarianka.cz

Těšíme se na Vaši návštěvu, Dětský lesní klub Mariánka v Brně-Líšni

Marcela Dibelková

 Slavnostního rozsvěcení adventního věnce (Zdroj: DLK Mariánka)

Kategorie: 

Tags: