Středa 17. dubna 2024
Vložil vlisni.cz on November 03, 2016
Kotlanka

Milí senioři,

přijďte si k nám zacvičit! Kulturní centrum v rámci komunitního života Révy pro Vás připravilo od 8. listopadu 2016 tři nové aktivity, dvě cvičení a jeden tanec.

Všechny tyto tři aktivity jsou nabízeny seniorům zdarma.

A které to jsou?

Zdravotní cvičení na Kotlance

Ve spolupráci se studenty oboru Fyzioterapie Masarykovy univerzity v rámci Asociace studentů fyzioterapie pro Vás od 8. 11. 2016 otevíráme Zdravotní cvičení na Kotlance.

Jedná se o skupinové zdravotně – rehabilitační cvičení se studenty, po kterém budou následovat individuální konzultace. Zde budete mít možnost v soukromí prodiskutovat svůj dotaz a získat praktickou radu.

Cvičení bude probíhat každé úterý od 8. 11. 2016 od 16 do 17 hodin na Kotlance.

Rezervace a přihlášení nutné vzhledem k omezené kapacitě. Cvičení je zdarma. 

Cvičení pro zdravá záda s gumou

Komunitní cvičení povede dobrovolník Révy, pan Jiří Cupák. Své zkušenosti získal na základě vlastní rehabilitace, osobního zájmu a studia a cvičení v rámci své vlastní komunity. Cvičení je zaměřeno na posílení svalů zad, hrudníku a paží a má pozitivní vliv na udržení hybnosti v kloubech.

Cvičení bude probíhat každé úterý od 8. 11. 2016 od 9 do 10 hodin na Kotlance.

Rezervace a přihlášení nutné vzhledem k omezené kapacitě. Cvičení je zdarma.

Square dance – americký country tanec

Nejzajímavější forma amerického country tance. Tanečníci se učí jednotlivé taneční figury, ze kterých tzv. caller tvoří celkovou choreografii. Tanec tedy neprobíhá klasickým způsobem, ale caller zadává jednotlivé taneční figury, do kterých se tanečníci seskupují. Tato forma pohybu nejen přímo vybízí k zábavnému a neotřelému tanečnímu zážitku, ale současně skvěle trénuje paměť.

Taneční hodiny vede dobrovolník Révy, pan Ing. Pavel Vondrák, caller a budou probíhat každou středu od 9. 11. 2016 od 17 do 18 hodin na Kotlance.

Rezervace a přihlášení není nutné, přijďte přímo na taneční parket. Akce je pro všechny zájemce zdarma.

Své místo v tělocvičně Kotlanky si prosím rezervujte osobně na recepci Kotlanky, tel. č. 544 210 182 nebo e-mailu reva@kclisen.cz

Věříme, že Vás naše nové aktivity zaujali a najdou si své místo ve Vašem diáři.

 

Drazí přátelé,

rádi Vás také přivítáme v Šachovém klubu, Klubu informatiky, Tarokovém klubu, na přednáškových cyklech o architektuře a lidovém umění a dalších aktivitách Révy. V neposlední řadě Vás srdečně zveme do nového Seniorského klubu Réva na Kotlance, další setkání proběhne ve čtvrtek 10.11. 2016 od 14 hodin formou besedy s historickou tématikou a také naplánujeme činnost klubu na další období.

Těšíme se na Vás!

Kulturní centrum Líšeň, p.o., Silvie Dražanová, koordinátorka projektu Réva  

Kategorie: 

Tags: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.