Pátek 19. dubna 2024
Vložil vlisni.cz on June 11, 2014
Ilustrační foto (zdroj: Martin Kocourek)

V posledním domácím utkání letošní sezóny přivítala Líšeň brněnský Tatran Bohunice. Zápas plný šancí i sporných situací otevřel v 5. minutě hostující Filip Damborský, který prostřelil líšeňského brankaře Veselého. Domácí se dočkali vyrovnání ve 21. minutě Martinem Noskem, který využil zaváhání bohunického brankáře Grubera.

Sporných momentů bylo v utkání hned několik. Ve 37. minutě byl v pokutovém území faulován Jakub Milotínský. Hlavní rozhodčí Adamec, který celou situaci musel vidět, faul neodpískal (viz video).

Ostrých zákroků během utkání přibývalo. V 59. minutě viděl druhou žlutou kartu David Krška a Líšeň hrála zbývajících 30 minut v deseti. V posledních deseti minutách utkání měla Líšeň hned několik šancí, které ovšem nedokázala proměnit. Utkání skončilo nerozhodně 1:1.

Krátký sestřih a rozhovor s Martinem Matouškem naleznete v našem videu.