Úterý 23. dubna 2024
Vložil vlisni.cz on May 25, 2014
SK Líšeň vs. Hodonín (zdroj: vlisni.cz)

V sobotním utkání přivítala Líšeň hosty z Hodonína. Od samotného začátku se v slunečném počasí hrál rychlý fotbal. V 15. minutě nahrál Richard Dostálek před branku Ondřeji Ullmannovi, který uklidil míč za záda hostujícího Martina Petráše a Líšeň se ujala vedení 1:0. O minutu později byl za svůj zákrok hodně přísně vyloučen Ruda Čampa. Sudí Klement celou situaci posoudil jako zmaření zjevné brankové příležitosti, za což udělil kapitánovi Líšně červenou kartu. Jak je z videa patrné, jednalo se o sporné rozhodnutí, neboť za faulujícím Čampou byli ještě dva hráči Líšně.

Vyrovnání přinesla 50. minuta, kdy se prosadil Tomáš Pospíšil a srovnal na 1:1. Líšeň si i při oslabení vytvořila nejednu šanci. V 55. minutě se mohla ujmout vedení, kdy se před prázdnou bránou ocitl Richard Dostálek. Bohužel se mu nepodařilo zakončit.

Sestřih a rozhovor s Radimem Fouskem je v našem videu.