Čtvrtek 28. března 2024
Vložil vlisni.cz on October 13, 2014
Ilustrační foto (zdroj: FB - Martin Kocourek)

V jedenáctém kole MSFL se utkala domácí Líšeň s Prostějovem. Hosté se ujali vedení již v 9. minutě, kdy skóroval Lukáš Zelenka. Stejný hráč zvyšoval o 11 minut později, když prostřelil Veselého a upravil stav na 0:2.

V druhém poločase se domácí snažili útočit, ale naráželi na pozornou obranu Prostějova. V nastaveném čase zvyšoval na konečných 0:3 Karel Kroupa.

Při odchodu ze hřiště došlo k incidentu. Člen doprovodného týmu z Prostějova završil své arogantní chování napadením jednoho z pořadatelů. Následně došlo k potyčce mezi hráči obou mužstev. Aktér, jehož totožnost je vedení mužstva Prostějova známa, se ukryl v šatně. Do odjezdu nenašel dostatek odvahy vysvětlit své chování hlavnímu pořadateli.