Úterý 23. dubna 2024
Vložil vlisni.cz on August 08, 2017
SK Spartak Hulín - SK Líšeň (zdroj: SK Spartak Hulín - www.spartakhulin.com)

Po úspěšném záchranářském boji na konci minulé sezóny, vstoupila Líšeň do prvního mistrovského zápasu na půdě Hulína.

Líšeň, která zakončila poslední sezónu na dvanáctém místě, se ujala vedení už v páté minutě díky gólu Davida Kršky. Špatná rozehrávka domácích o tři minuty později přinesla další zvýšení, když odražený míč od hulínského Michálka skončil v domácí síti.

Hulínští zareagovali ve dvacáté minutě, když na 1:2 snižoval Otruba. Další změnu skóre pak přineslo nedorozumění v domácí obraně, které potrestal David Pašek. Dvoubrankové vedení ovšem nevydrželo dlouho. O minutu později snížil kapitán domácích Dvořáček na 2:3. Do konce poločasu si obě mužstva vytvořila ještě několik zajímavých šancí, ale stav utkání se již nezměnil.

Druhá polovina utkání přinesla spíše opatrný fotbal, kdy si obě mužstva vytvářela šance jen ojediněle. Asi největší si vypracovala Líšeň v 66. minutě. Hezká klička a následná střela Davida Kršky skončila na tyči domácí brány. Domácí Hulín pak mohl vyrovnat v 69. minutě, hlavička Otruby skončila mimo bránu. V 80. minutě se pak Líšeň ujala dvoubrankového vedení, když se už podruhé v utkání prosadil David Pašek. O tři minuty později pak bránu Hulína ohrozil ještě Ovsepjan, jeho střelu ovšem Dostál vyrazil.

Líšeňští fotbalisté si z Hulína přivezli vítězství 2:4 a cenné tři body. Další utkání sehraje Líšeň doma. V sobotu 12. srpna přivítá hosty z Uherského Brodu, kteří v prvním kole MSFL prohráli s Hodonínem 0:1. Utkání začíná v 17.00. 

Kategorie: 

Tags: 

Komentáře

Člověk žasne a laik se diví, jak rychle jde vytvořit žádost o dotaci a ještě rychleji ji na dvou mimořádných (prázdninových) zasedáních (město a MČ) protlačit. Český, moravský a slezský daňový poplatník pláče! "Veřejná" soutěž s jednou nabídkou (13,8 mil. Kč) je opravdu unikát a úplně zapadá do systému Babiš. Stejně tak, obhajoba žádosti o dotaci ze strany pana Hladiše na zastupitelstvu MČ je spíše mlžení a nesrozumitelné drmolení, tak aby to prošlo.....pravdu se člověk nedozví.
Přeji tedy fotbalistům, aby si užili nové umělé trávy a zastupitelům mnoho dobrých a prospěšných rozhodnutí!

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.