Úterý 25. června 2024
Vložil admin on April 07, 2013

verejna debataLíšeňská radnice již podruhé v tomto roce pozvala občany k debatě o změnách parkování v Líšni. Veřejná debata, která se konala 20.3.2013, byla zaměřena především na problematiku parkování v ul. Horníkova. Zde je parkovací stání zatíženo nejen návštěvníky polikliniky, ale i změnou dopravy, která nastala výstavbou  nového obytného komplexu Horníkova.  Více ve videu. 

Záznamy z veřejných debat naleznete na našem YOTUBE ZDE.

 

 

 

Kategorie: 

Komentáře

K čemu jsou vlastně tyto debaty dobré? Teoreticky se může zdát, že se radnice snaží s občany komunikovat, ale realita je trošku jiná. Už je to nějaký pátek, co podobná debata byla k ul. Molákové. Na debatě padla spousta otázek, které zástupci radnice přislíbili zjistit a zveřejnit. Jaká je realita? Co třeba to omezení oploceného, poloprázdného parkoviště, které je navíc používáno jako šrotiště před Varaderem? Nebo bylo jen smyslem zdůvodnit, proč utratit miliony a o jiné možnosti pomlčet?

Dobrý den, níže uvádím odkaz na oficiální www MČ Brno-Líšeň. Zde jsou od 11.3.2013 zveřejněny odpovědi.

http://www.brno-lisen.cz/radnice-diskutovala-s-lidmi-z-molakovy-ulice/t2226

Požádám provozovatele portálu vlisni.cz, aby k videu vždy přiložil odkaz na odpovědi, či je také zveřejnil.

Co se týče zmiňovaného oploceného parkoviště, tak po jednání s nájemcem je definitivní konec nájemní smlouvy včetně předání plochy k 1.10.2013.

Jozef Sedláček
místostarosta MČ

Děkuji mnohokrát. Hledat to ještě jinde mne nenapadlo, protože jsem myslel, že provozovatel je stejný. Minimálně jak je vidět jej monitorujete a přispíváte sem.