Středa 28. února 2024
Vložil vlisni.cz on September 20, 2022

Politická příslušnost: 

bez politické příslušnosti

Krátce se představte a popište, jaký máte vztah k Líšni.: 

Jsem máma dvou dětí a v Líšni bydlím 15 let. Líšeň znám z pozice mámy na mateřské, ale i té pracující. Pracuji v Kulturním centru Líšeň na ulici Kotlanova, kam chodím téměř denně pěšky z ulice Šimáčkové, kde bydlím. Lze tedy říci, že znám v Líšni téměř každý kout.

Vedu v Líšni Seniorský klub Réva, znám Líšeň i z pohledu seniorů, jejich potřeby a problémy.

Jsem jednatel Líšeňského spolku pro pohodu bydlení, kde řešíme problematiku výstavby v lokalitě Novolíšeňská – Kubelíkova a nedostatečně kapacitní infrastruktury. Také jsme zástupci veřejnosti pro územní plán v lokalitě v této lokalitě, i na Kostelíčku, nám,. Karla IV. a pro sídliště.

Též jsem byla v roce 2018 zvolena zastupitelkou a celé 4 roky jsem se z opoziční lavice snažila řešit problémy, se kterými jste mě kontaktovali, např. světla v Rokli, kontejnerová stání v sídlišti a další.

Vztah k Líšni? Je to můj domov, mám ji ráda!

Proč jste se rozhodl(a) kandidovat?: 

Líšeň znám z mnoha pohledů, matky, aktivního občana, vedoucí seniorského klubu a zastupitelky. Mám ráda lidi, často s nimi potkávám a hovořím. Získávám tak celistvý obraz o potřebách a problémech Líšně a jejích občanů. Právě tyto znalosti, zkušenosti a moje přirozená potřeba věci řešit, být aktivní a pomáhat lidem je ten hnací motor a důvod, proč jsem se i tento rok rozhodla kandovat.

Jaké oblasti chcete konkrétně v Líšni prioritně řešit?: 

Prioritní oblastí jsou pro mě sociální služby pro seniory. Dostupná pečovatelská služba, aby každý senior mohl doma být co nejdéle. Občanská poradenská činnost, volnočasové a vzdělávací aktivity a také zábava!

Druhou oblastí je udržitelná výstavba, nezahušťování Líšně a kapacitní infrastruktura. Prostě pokud stavět, musí být pro novou výstavbu v plné míře pokryty potřeby dopravy, parkování, dostatečná kapacita kanalizace a dalších inženýrských sítí.

Denně procházím Líšní, tak je pro mě zásadní i kvalitní a efektivní péče o zeleň, majetek – budovy, parky a mobiliář, jako státní pro kontejnery, lavečky, koše a další.

Jakými konkrétními opatřeními chcete Vašich cílů dosáhnout?: 

=

Jak by se podle Vás měla Líšeň rozvíjet v následujícím volebním období?: 

Jak si přejí lidé, kteří politiky volí!  Otevřeně, aby se každý občan mohl vyjádřit a našel řešení u profesionálních úředníků. Úsporně, využívajíc všechny dostupné zdroje pro efektivní péči o majetek. Zdravě, mít čisté, udržované a bezbariérové prostředí, dostatek hřišť, míst pro setkávání mládeže, lidí a výběhů pro pejsky. Bezpečně, mít přechody pro chodce, omezit tranzitní dopravu, hlídat dodržování rychlosti a řešit sociálně-patologické jevy.

Přeji šťastnou ruku u voleb a děkuji všem za projevenou důvěru v minulém volebním období.

 

 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Ochranu proti SPAMU.Odesláním komentáře akceptujete Podmínky ochrany osobních údajů