Čtvrtek 25. července 2024
Vložil vlisni.cz on September 20, 2022

Politická příslušnost: 

bez politické příslušnosti

Krátce se představte a popište, jaký máte vztah k Líšni.: 

Do Líšně jsem se přestěhoval v roce 1983, navštěvoval zde základní školu a chodil jako žák do SK Líšeň. O veřejný prostor se zajímám od roku 1998 a aktivně jsem se do jeho správy zapojil tím, že jsem vymyslel uspořádání ankety na využití líšeňské “Rokle”. Už jsem byl v Líšni místostarostou od roku 2010 do roku 2015.

Proč jste se rozhodl(a) kandidovat?: 

Stále si myslím, že zajímat se o místo, ve kterém společně žijeme, je důležité a nechci si “jen” stěžovat, pokud se mi něco nelíbí. Zároveň rád nabídnu Sousedům svoje předchozí zkušenosti, které jsem nabyl z úspěchů i neúspěchů z let 2010-2015.

Jaké oblasti chcete konkrétně v Líšni prioritně řešit?: 

Svoji roli vidím v oblasti popularizace sportu, přál bych si více sportovních aktivit v Líšni. Také bych rád podpořil líšeňské školy a školky více financemi na jejich činnost a rozvoj. A v neposlední řadě bych se chtěl věnovat zanedbaným místům v Líšni a přispět k jejich úpravě.

Jakými konkrétními opatřeními chcete Vašich cílů dosáhnout?: 

Přál bych si, aby Líšeň buď aktivně pořádala či přes sportovní organizace spolupořádala více veřejných sportovních událostí, určených jak pro dospělé, tak děti i mládež. V oblasti školství navrhnu navýšení rozpočtu pro školy a školky. Pro okrášlení Líšně bych rád vytvořil komisi složenou z odborníků na architekturu a design, kteří by dávali návrhy na zlepšení zastupitelstvu.

Jak by se podle Vás měla Líšeň rozvíjet v následujícím volebním období?: 

Měla by se rozvíjet na základě dialogu odborníků, zastupitelů a občanů Líšně. Dialogu, který bude moderován nestranně. To mi dnes chybí.

 

 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Ochranu proti SPAMU.Odesláním komentáře akceptujete Podmínky ochrany osobních údajů