Sobota 18. května 2024
Vložil vlisni.cz on September 20, 2022

Politická příslušnost: 

ODS

Krátce se představte a popište, jaký máte vztah k Líšni.: 

V Líšni bydlím už 25 let. Bezprostředně po nastěhování jsem se zapojila do práce v komisích Rady městské části, sociální a životního prostředí. V roce 2002 jsem se stala poprvé zastupitelkou.

 

Proč jste se rozhodl(a) kandidovat?: 

Práce pro městskou část a její obyvatele mne velmi baví. Mám ji tak trochu v genech – můj pradědeček byl starostou malé obce na Zlínsku a sestřenice dokonce primátorkou města Brna. Chci především naslouchat občanům, co je trápí, co chtějí zlepšit, s čím jim mohu pomoci.

Jaké oblasti chcete konkrétně v Líšni prioritně řešit?: 

Jako strana máme ve volebním programu priority jako je parkování, péče o životní prostředí, kamerový systém, opravy komunikací. Já osobně bych se chtěla zapojit v oblasti sociální, řešit aktuální pomoc občanům ve spolupráci s městem Brnem. Vzhledem k mému dlouhodobému působení v kulturní oblasti chci občanům nabídnout kvalitní kulturní programy.

 

Jakými konkrétními opatřeními chcete Vašich cílů dosáhnout?: 

Důležitým cílem je pro mne oprava prostor a vybavení pro Kulturní centrum Líšeň, aby tato instituce měla zázemí pro konání kulturní akcí odpovídající 21. století. Jako členka komise kulturní při MMB jsem se seznámila s připravovaným projektem Brno – Evropské hlavní město kultury 2028. Práce na přihlášce vrcholí a do projektu se budou zapojovat i městské části. Chtěla bych se zasadit o to, aby Líšeň v této mimořádné akci zaujala významné místo a mohla se patřičně prezentovat.

 

Jak by se podle Vás měla Líšeň rozvíjet v následujícím volebním období?: 

Líšeň má obrovskou výhodu ve své poloze – je to městská část uprostřed přírody. Tento potenciál je potřeba využít ve prospěch občanů. Věnovat péči stávající zeleni, bytovému fondu, infrastruktuře, školství , kultuře, tradicím, ale nezapomínat i na rozvoj městské části, aby byla i nadále důstojnou součástí města Brna.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
CAPTCHA
Ochranu proti SPAMU.Odesláním komentáře akceptujete Podmínky ochrany osobních údajů