Úterý 16. července 2024
Vložil admin on May 11, 2013

MŠMilí rodiče dětí z mateřské školky Šimáčkova,

množící se kritika vedení této školky i osobní dlouholetá zkušenost s vývojem péče o děti v Sedmikrásce, mě přivedly k rozhodnutí, že je nutné položit několik důležitých otázek zřizovateli této školky.

Výpovědi a svědectví rodičů, nejen na stránkách tohoto portálu a informace, které mám, považuji za natolik závažné, že považuji za nezbytné kontaktovat zastupitele a začít situaci řešit.

Vedení školky nebylo nikdy ideální, moje děti ji postupně navštěvují už víc než pět let, ale současný stav, kdy se dozvídám o tom, že se děti u Berušek bojí, že se na ně křičí a péče o ně se ani zdaleka nedá pojmenovat jako profesionální, mě tedy rozhodně nenechává klidným.

Pokud máte obdobné zkušenosti nebo vám prostě jen úroveň péče o děti v této mateřské školce není lhostejná, napište prosím na email lepsi.simackova@seznam.cz, nebo se ozvěte přímo na moji emailovou adresu iv.manolov@gmail.com.

V nejbližší době požádám zastupitele o schůzku, o jejímž termínu budete informováni i na stránkách tohoto portálu. 

Děkuji za vaši pozornost a srdečně zdravím.

Ivan Manolov
Redaktor magazínu Zen

 

Video o MŠ v Líšni s pozvánkou na veřejnou debtatu.

 

Kategorie: 

Komentáře

Vážení rodiče dětí v mateřské školce Šimáčkova,
termín schůzky, na které se bude řešit situace se zastupiteli obce byl již stanoven. Pro podrobnosti pište prosím na emailovou adresu lepsi.simackova@seznam.cz.

S pozdravem
Ivan Manolov

Ještě vydržte, školská inspekce věc vyšetřuje. Ve hře je i inspekce práce. Podle mě by dal za této situace do školky v Šimáčkově ulici jen šílenec. Pevně věřím, že odpovědné orgány zasáhnou.

S pozdravem

Stále více naštvaný!

Ivan Manolov

Co se přesně vyšetřuje a kdy bude výsledek? Nechci byt nevěřící Tomas,ale vždyť je už rozhodnuto,ze učitelka z Berusek bude s dětmi pokračovat a jde s nimi do Slunicek na rozdíl od minulých let,kdy učitelky zůstávaly ve stejně třídě.

Dobrý den,

pokud vím, rozhodnuto není nic a řeší se fatální a opakované selhání ředitelky ve své funkci a v plnění povinností. Výslednou zprávu jsem ještě nečetl, ale údajně prý inspekce za posledních deset let nic horšího neviděla. Takže tak.

Pokud nedojde k odvolání současné ředitelky, nastane čas pro mnoho otázek, které bude třeba položit kompetentním orgánům a institucím.

Proboha nechcete se už vykašlat na ty anonymní příspěvky? Připadám si jako za komoušů!

Zdravím.

Ivan Manolov