Úterý 03. října 2023
Vložil admin on June 19, 2011

Gymnázium Integra BrnoV tomto školním roce čekali s obavami také maturanti Gymnázia INTEGRA BRNO na široce medializovanou novou podobu maturitní zkoušky. Vyrovnali se s ní vynikajícím způsobem - 100% maturantů školy uspělo u státní (společné) části maturitní zkoušky ve vyšší i základní úrovni obtížnosti.

Škola se na jednotnou státní maturitní zkoušku dlouhodobě připravovala, všichni vyučující získali patřičná osvědčení a statutární zástupce Integry školí v problematice jednotné maturitní zkoušky učitele Jihomoravského kraje. Žáci školy si průběžně zkouší cvičné testy přímo od společnosti CERMAT, která zajišťuje státní maturitu.

K maturitnímu vysvědčení absolventi Gymnázia INTEGRA BRNO získají Europass (český a anglický dodatek k osvědčení), který usnadňuje pochopení významu maturitního vysvědčení a jeho uznání v zahraničí.

Veřejné slavnostní předávání maturitních vysvědčení již tradičně proběhne v pondělí 20. června 2011 v 16 hodin na líšeňském zámku Belcredi.

Více než 90% studentů, kteří úspěšně složí maturitní zkoušku na Gymnáziu INTEGRA BRNO, pokračuje ve vysokoškolském studiu ať už v České republice, Evropské unii či třeba v USA.

Mgr. Ondřej Hýsek, zástupce ředitelky školy

Tel. 604 936 755, mail: hysek@integra.cz

Gymnázium INTEGRA BRNO, Rašelinová 11, 628 00 Brno-Líšeň

Gymnázium Integra Brno

Kategorie: