Úterý 16. července 2024
Vložil vlisni.cz on August 27, 2014
Ilustrační foto

Vážení líšeňští občané!

Jistě jste si všimli, že se blíží událost, která může významně ovlivnit život v Líšni. Na podzim budou volby do místního zastupitelstva a je na nás, abychom rozhodli, komu svěříme svůj hlas a pověříme jej tedy tím, aby nás zastupoval ve veřejném prostoru a utvářel zdejší život podle našich představ.

Jak to s námi bylo doposud? Rozhodovali jsme se nahodile? Volili jsme v minulosti skutečně podle prokazatelných výsledků práce jednotlivých kandidátů? Nebo jsme volili někoho, koho neznáme, a proto nám nejmíň vadí? Ověřovali jsme si, zda-li strany a politici skutečně splnili, co slíbili?

Tady a teď rozjíždíme projekt Poznej svého politika, který nám umožní zvolit toho, koho skutečně známe  a o kom víme, co míní vykonat.  

Těšíme se na to, že na radnici budou pracovití, schopní, otevření a slušní lidé, s nimiž bude radost diskutovat a společně vytvářet tvůrčí, inspirativní, otevřený, poctivý a zodpovědný veřejný prostor v Líšni.

 

Vážení líšeňští politici!

Máte vize a plány jak zkvalitnit život v obci? Máte za sebou kus užitečné práce a přitom pocit, že Vaše úsilí není zcela doceněno? Máte živý kontakt se svými voliči a podporují Vás ve Vašem úsilí?

Díky projektu Poznej svého politika můžete představit své vize i svou práci, sdělit občanům, co už jste udělali v minulosti a co míníte udělat v budoucnu. Můžete navázat inspirativní kontakt s těmi, o jejichž přízeň se ucházíte.

Pro začátek jsme vyzvali kandidáty a kandidátky, jež se ucházejí o to, být našimi zástupci, aby odpověděli na několik otázek.

Odpovědi kandidátů na otázky naleznete zde: www.vlisni.cz/volby-2014

Také se míníme zabývat programy jednotlivých stran, s nimiž jdou do voleb.

Tým portálu v Líšni se těší na odpovědi kandidátů do zastupitelstva i na názory občanů Líšně.

V Líšni kandidují do místního zastupitelstva tyto strany:

 • ANO
 • Česká strana sociálně demokratická
 • Komunistická strana Čech a Moravy
 • Křesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová
 • Občanská demokratická strana
 • STAN - SPOLU proměníme Líšeň
 • TOP 09

Otázky pro místní politiky:

 • Jaké jsou podle Vás nejpalčivější problémy Líšně a máte alespoň rámcovou představu o tom, jakým způsobem je budete reálně řešit?
 • Jaké jsou největší úspěchy Vaší dosavadní práce v komunální politice (případně pokud dosud v politice nejste, jakým způsobem se občansky angažujete)?
 • Jaká je Vaše profese a zájmy a kterými tématy konkrétně se budete zabývat v komunální politice?
 • Jak konkrétně chcete podporovat občanská sdružení – spolky a činnost vycházející z aktivit občanů?

Zde budeme zveřejňovat odkazy na programy jednotlivých stran:

 

 Kompletní seznam kandidátů do ZMČ naleznete zde !

Za tým portálu vlisni.cz a Líšeň sobě
Pavla Dombrovská

Kategorie: 

Tags: 

Komentáře

Vážení líšeňští politici. 

Vaše odpovědi posílejte na mail volby-2014@vlisni.cz. Ty budou následně vloženy na naše stránky v kategoriích, které zajistí našim čtenářům přehledné členění.

Odpověď od Bohumír Myslína byla přsunuta na www.vlisni.cz/volby-2014

Děkujeme za pochopení. 
portál vlisni.cz