Středa 04. října 2023
Vložil vlisni.cz on July 28, 2017
Michal Nesvadba (zdroj: Lidl Česká republika )

Nemáte ještě plán na sobotu? Přijďte se podívat na slavnostní otevření Rákosníčkova hřiště v Brně - Líšni, které se koná v ulici Popelákova dne 29. července 2017 od 10 do 17 hod.

Těšit se můžete na celodenní zábavný program pro děti. V 11:00 vystoupí Michal Nesvadba z Kouzelné školky a po celý den budou děti i vás bavit představení o Rákosníčkovi v podání herců z divadla Scéna. Pro děti zde bude připraven také umělecký koutek, kde si budou moci vyrobit své vlastní tričko s Rákosníčkem, nebo si nechat pomalovat obličej. Navíc na ně bude čekat několik soutěžních úkolů, po jejichž splnění dostanou od Rákosníčka tašku s dárky. Po celý den je zajištěno občerstvení ze sortimentu prodejen Lidl za příznivé ceny, chybět nebudou ani oblíbené a zdravé fresh džusy z čerstvého ovoce.

V Brně - Líšni je to již 76. hřiště, jež společnost Lidl v rámci projektu Rákosníčkova hřiště postavila. Město jej získalo díky hlasování, do kterého se zapojili obyvatelé i radnice. Děti především předškolního věku se tak mohou těšit na nové atrakce s oblíbenou postavičkou Rákosníčka. 

Přijďte si užít pohodový den na zbrusu novém Rákosníčkově hřišti v Brně - Líšni!

Zuzana Holá
Lidl Česká republika v.o.s

Foto Rákosníčkovo hřiště (zdroj: Lidl Česká republika )
(zdroj: Lidl Česká republika )
(zdroj: Lidl Česká republika )
(zdroj: Lidl Česká republika )

Kategorie: 

Tags: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.