Úterý 25. června 2024
Vložil vlisni.cz on September 29, 2018

Krátké představení Vaší osoby: 

S Líšní jsem seznámila v roce 1981, kdy jsme se s rodiči přistěhovali do nově vznikajícího sídliště a já začala chodit na ZDŠ Holzova ve staré Líšni.

Našla jsem si tam přátele, se kterými jsem neztratila spojení i přes to, že jsem pak dlouhá léta bydlela v jiné městské části.

A proto, když jsme se s rodinou před čtyřmi lety přistěhovali na ulici Podhorní, měla jsem krásný pocit, že jsem konečně doma. Milí sousedé, krásná příroda, množství kulturního i sportovního vyžití – to všechno jsou věci, kvůli kterým stojí za to tady bydlet

Proč jste se rozhodl(a) kandidovat do Líšeňského zastupitelstva?: 

Několik let jsem byla členem stavební komise na Brně-Jih a pracuji ve vodohospodářské firmě. Nejsem pasivní člověk a proto jsem se rozhodla, že bych to co umím, nabídla městské části ve které žiju a kterou mám ráda.

Jakým prioritním tématům a oblastem se chcete osobně věnovat?: 

Vzhledem k mým zkušenostem určitě práci ve stavební komisi.

Jak by se podle Vás měla Líšeň rozvíjet v následujícím volebním období?: 

Chtěla bych, aby se zrealizovala oprava staré tramvajové trati do Líšně a aby náměstí Karla IV získalo přívětivější tvář.

Jaké jsou podle Vás nejpalčivější problémy Líšně a jak je chcete řešit?: 

Houstnoucí doprava na ulici Holzova a s tím související problémy na náměstí Karla IV. Podporuji kroky k omezení dopadů dopravy na Holzové – tedy propojka Novolíšeňská/Trnkova a rekonstrukce náměstí dle vypsané architektonické soutěže.

Co s v Líšni opravdu povedlo a na co jste hrdí?: 

Určitě se hodně udělalo v oblasti kultury. Je vidět, že dobře funguje KCL a spolky. V podpoře těchto aktivit chci určitě pokračovat.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.