Pátek 24. května 2024
Vložil vlisni.cz on September 29, 2018

Krátké představení Vaší osoby: 

Rád bych se Vám touto cestou v krátkosti představil. V současné době pracuji v IT oboru pro nadnárodní společnost, která zajištuje chod zahraničních firem zaměřených na bankovnictví a finanční trhy. V Líšni jsem vystudoval víceleté gymnázium a pak nastoupil v Brně na fakultu elektrotechniky. Z mé praxe bych rád zmínil práci pro stavební firmu, výrobu lehkých konstrukcí, ale také působení v domově pro seniory, kde jsem nabyl mnoho životních zkušeností a trochu jiný pohled na svět.

Proč jste se rozhodl(a) kandidovat do Líšeňského zastupitelstva?: 

Jsem Líšňákem už 29 let a jsem na to hrdý, je to nejlepší městská část Brna. Chtěl bych se zapojit do rozvoje a pomoci svým sousedům k modernímu a bezstarostnému životu, je to pro mne výzva. Taková příležitost se neodmítá.

Jakým prioritním tématům a oblastem se chcete osobně věnovat?: 

V tuto chvíli považuji za prioritní bezpečnost, dopravní dostupnost a smysluplné rozšíření parkovacích míst.

Jak by se podle Vás měla Líšeň rozvíjet v následujícím volebním období?: 

Bylo by potřeba změnit Statut města Brna a posílit kompetenci městských částí, například možnost samostatně schvalovat regulační plány, jmenovat ředitele ZŠ a MŠ, posílení pravomocí při prodeji nehmotného majetku. Nesmím dále zapomenout na zvýšení bezpečnosti, jak už novým osvětlením či častějšími pochůzkami městské policie.

Jaké jsou podle Vás nejpalčivější problémy Líšně a jak je chcete řešit?: 

Naše městská část se rapidním způsobem rozrůstá a vznikají na ní nové požadavky. Stále však není dostatečně reprezentativní. Spousta míst je poničená vandaly, jsou znatelné známky nedostatečného zabezpečení a také bezohlednosti některých obyvatel ke svému okolí.

Co s v Líšni opravdu povedlo a na co jste hrdí?: 

V poslední době jsem zaznamenal výsadbu nové zeleně, oživení rokle a rekonstrukci některých parkovacích ploch.

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.