Úterý 25. června 2024
Vložil vlisni.cz on June 14, 2019

Vážení diváci,

s velkou lítostí musíme ohlásit zrušení Mariánského léta. Ani přes ohromnou popularitu letošních skvělých kapel se nám nepodařilo prodat dostatek vstupenek na uspořádání Mariánského léta. Někde jsme udělali něco špatně a přes to, že bylo velké množství reklamy, cena velmi přijatelná – 350 – 499Kč, tak se prodalo jen 466kusů, což neumožňuje festival uspořádat.

Mrzí nás to o to víc, že festival byl ještě předloni těsně před vyprodáním a od prvního ročníku úspěšný. Protože člověk by neměl chybu opakovat a to ani přesto, že si není vědom kde ji udělal, tak jsme se rozhodli v budoucnu tento festival už více nepořádat.

Pokud jste se těšili, tak se omlouváme, ale festivalů je tolik na každém kroku, že si určitě vhodnou náhradu najdete, zanedlouho jsou v Brně skvělé Hrady a mnoho dalších.

PENÍZE ZA VSTUPENKY BUDOU BEZ PRODLENÍ VŠEM OKAMŽITĚ VRÁCENY!!! Druhá možnost je, že , stejně jako letos, pokud by jste někdo chtěli na jeden z největších festivalů u nás , tak je možnost vstupenku nevracet, ale vyměnuit ji na Ticketlive za vstupenku na 13.JamRock 2020.

Zdroj: ( www.marianskeleto.cz)

Kategorie: 

Přidat komentář

Plain text

  • Nejsou povoleny HTML značky.
  • Webové a e-mailové adresy jsou automaticky převedeny na odkazy.
  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.